1. Brama wjazdowa ROD w sezonie letnim będzie otwarta
- w piątki od 8.00 do 19.45
- w soboty od 8.00 do 14.00
Przypominamy, że obowiązuje bezwględny zakaz wjazdu pojazdów w alejki zielone, szczególnie po deszczach!!!
2. W dniach 15, 22, 29 kwietnia i 6,13 maja (środy) w godzinach od 15 do 18
będzie udostępnione wysypisko odpadów zielonych w jarze Alei Zachodniej.
Do jaru można wywozić tylko odpady biodegradowalne (zielone części roślin, gałęzie, krzewy, łęty itp.).
Wyrzucanie odpadów będzie dozorowane!