Aktualności

Świętowaliśmy Dzień Dziecka



W sobotę 30 maja 2026 r. świętowaliśmy w R.O.D. Dzień Dziecka.

Jak co roku przygotowaliśmy dla dzieci zabawę na świeżym powietrzu i mnóstwo atrakcji.
Zabawę prowadziła  animatorka Paulinka. Dzieci chętnie uczestniczyły w konkursach i zabawach.
Każde z nich otrzymało nagrodę-podarunek. Był też poczęstunek w postaci wody, słodyczy i soczków.

I atrakcje: na sygnale przyjechali do dzieci strażacy, którzy dali pokaz udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym oraz zorganizowali konkurs "gaszenia" hydronetkami.

Szczególnie chłopcy chętnie przebierali się w strażackie stroje.

Dziewczynki preferowały malowanie i zdobienie buziek i włosów.

Trochę przeszkodził nam deszcz, ale wtedy dzieci przeniosły się do świetlicy Domu Działkowca, gdzie odwiedził je dmuchany Stich.

Zabawę zakończyły tańce wśród chmury z mydlanych baniek.

Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka
Świętowaliśmy Dzień Dziecka