W sobotę 30 maja 2026 r. świętowaliśmy w R.O.D. Dzień Dziecka.
Jak co roku przygotowaliśmy dla dzieci zabawę na świeżym powietrzu i mnóstwo atrakcji.
Zabawę prowadziła animatorka Paulinka. Dzieci chętnie uczestniczyły w konkursach i zabawach.
Każde z nich otrzymało nagrodę-podarunek. Był też poczęstunek w postaci wody, słodyczy i soczków.
I atrakcje: na sygnale przyjechali do dzieci strażacy, którzy dali pokaz udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym oraz zorganizowali konkurs "gaszenia" hydronetkami.
Szczególnie chłopcy chętnie przebierali się w strażackie stroje.
Dziewczynki preferowały malowanie i zdobienie buziek i włosów.
Trochę przeszkodził nam deszcz, ale wtedy dzieci przeniosły się do świetlicy Domu Działkowca, gdzie odwiedził je dmuchany Stich.
Zabawę zakończyły tańce wśród chmury z mydlanych baniek.